Kalendarium

Kalendarium październik

02.10. (poniedziałek), godz. 10:20 – Filharmonia Pomysłów „Trąbisław Trututański” – koncert dla dzieci z grupy: III, IV, V, VI, VII

02.10. (poniedziałek), godz. 12:00 – Biblioteka Raczyńskich dla dzieci z  grupy V

04.10. (środa), godz. 10:00 – Legenda o Lechu, Czechu i Rusie – przedstawienie dla dzieci ze wszystkich grup

05.10. (czwartek), godz. 10:00 – wycieczka na  lotnisko Ławica – POZnaj Ławicę – dla dzieci z grupy VII

05.10. (czwartek), godz. 10:30 –  zwiedzanie stadionu Inea dla dzieci z grupy VI

06.10. (piątek), godz. 11:00 – Mozaika – edukacyjne spotkania ze sztuką: „Obój, flet i fagot czyli muzyczni dżentelmeni” dla dzieci z grupy: I, II, III, IV

06.10. (piątek), godz. 11:40 – Mozaika – edukacyjne spotkania ze sztuką: „Obój, flet i fagot czyli muzyczni dżentelmeni”  dla dzieci z grupy: V, VI, VII

09.10. (poniedziałek), godz. 12:00 – Biblioteka Raczyńskich dla dzieci z grupy VII

11.10. (środa), godz. 10:10 – Teatr Arlekin „Nasz nowy kolega Mambo” przedstawienie dla dzieci ze wszystkich grup

12.10. (czwartek), godz. 9:30 –  Kino ARS – warsztaty „Animować Świat” dla dzieci z grupy III

12.10. (czwartek), godz. 9:30 – Warsztaty Artystyczne Przedszkolaka w MDK nr 2 „Cytadela” dla dzieci z grupy VII

12.10. (czwartek), godz. 10:00 – Teatr Atofri „Słoń Trąbibombi” -  przedstawienie dla dzieci z grupy I i II

13.10. (piątek), godz. 9:00 – sesja zdjęciowa Pro-Art (kalendarz) dla dzieci ze wszystkich grup

16.10. (poniedziałek), godz. 11:35 – Państwo Ciekawscy „Kalendarz kompozytora – czyli cztery pory roku wg A. Vivaldiego” – koncert dla dzieci z grupy: V, VI, VII

18.10. (środa), godz. 10:30 – Brozi Magic Show – dla dzieci ze wszystkich grup

19.10. (czwartek), godz. 9:00 – Strefa Rozwoju Dziecka – warsztaty „Równowaga” dla dzieci z grupy: III i IV

23.10. (poniedziałek), godz. 10:20 – Filharmonia Pomysłów „Sztaba Bum-Bum” – koncert dla dzieci z grupy: III, IV, V, VI, VII

25.10. (środa),  godz. 9:00 – Strefa Rozwoju Dziecka – warsztaty „Równowaga” dla dzieci z grupy: V i VI

25.10. (środa) – Święto Dyni w przedszkolu

26.10. (czwartek), godz. 9:30 – Warsztaty Artystyczne Przedszkolaka w MDK nr 2 „Cytadela” dla dzieci z grupy VII

26.10. (czwartek), godz. 9:30 – Kino Ars – warsztaty dla dzieci z grupy IV

26.10. (czwartek), godz. 12:00 – Biblioteka Raczyńskich dla dzieci z grupy VI

Przedszkole Nr 69 im. F. Chopina ul.Chopina 3 61-708 Poznań
+ 48 61 852 90 80
Poniedziałek - Piątek
600 - 1730

jadłospi